🥳 AKCE 👨‍🍳 Horkovzdušná fritéza Maxfrita v hodnotě 1 999 Kč ZDARMA k nákupu kuchyňského robota Premiant Do konce akce zbývá:

Příslušenství do kuchyně

Pozvedněte přípravu jídla a kávy na ještě vyšší úroveň a využijte další přídavné pomocníky k robotům, strojům na vaření a pečení a kávovarům. Všechna příslušenství jsou vyrobená na míru spotřebičům Patricca tak, aby ještě zjednodušila vaši práci v kuchyni.

V exkluzivní nabídce najdete například mlýnek na mák a ořechy, díky kterým vykouzlíte lahodné dezerty. Strojek na těstoviny vás přenese do italské kuchyně a vytvoříte s ním domácí těstoviny. Pořídit si můžete také náhradní nástavce na robot nebo mísy, které vám přijdou vhod ve chvíli, kdy děláte několik těst najednou a nechcete je přelévat do jiných nádob.

příslušenství ke kuchyňským robotům
3 položek celkem

Cena

699999
1699999

Značky

Kuchyňský spotřebič

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
Patricca - Míchací metla / Premiant
999 Kč

Rozšiřující příslušenství • Kompatibilní s Patricca Premiant • Nerezová ocel

METLA-KRR144
Patricca – Hnětací hák kovový / Premiant
999 Kč

Rozšiřující příslušenství • Kompatibilní s Patricca Premiant • kov ...

HNHAK-KRR144
Patricca – Nádoba na vodu pro kávovar Patricca Lacrema / 1,4 l / plast
699 Kč

Rozšiřující příslušenství • Kompatibilní s Patricca Lacrema • plast ...

NADOBA-LACREMA

Doplňky do kuchyně- Patricca

Ať už si vyberete kuchyňského robota, horkovzdušnou fritézu nebo kávovar, ke všemu máme originální příslušenství. Za kvalitou našich spotřebičů si stojíme, proto nabízíme 100 dní na vrácení zboží a prodlouženou záruku na 3 roky. S kuchyňskými spotřebiči Patricca je každý šéfkuchař! Přečtěte si náš příběh a zamilujte do udržitelných spotřebičů ze Zlína.