🥳 AKCE 👨‍🍳 Horkovzdušná fritéza Maxfrita v hodnotě 1 999 Kč ZDARMA k nákupu kuchyňského robota Premiant Do konce akce zbývá:

O značce Patricca

robot-patricca

„Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“

Přesně s touto myšlenkou a odhodláním, že jde věci dělat kvalitně a lépe, před několika lety započal náš příběh se značkou Patricca. Po značkách IPRICE s outletovým elektronickým zbožím, EmaHome se zařízením do domova i na zahradu, přišel na řadu zatím nejvizionářštější projekt majitele Patrika Jokla –⁠ Patricca.

Vlastní značka kuchyňských spotřebičů, kterou Patrik postavil na zkušenostech z již zaběhnutých úspěšných projektů.

Vraťme se pěkně na začátek

Patrik začal vymýšlet byznysové plány už na základní škole a už tehdy jeho první kroky ve světě podnikání byly úspěšné. Není proto divu, že v sedmnácti otevřel svůj první velký sklad i s brigádníky a krátce na to vytvořil vlastní obchod –⁠ IPRICE.

Na něm do dnešního dne prodává vrácené zboží, neprodané sezónní zboží, s poškozenými obaly, nové, ale i částečně nefunkční věci, které jeho vlastní tým opravuje a vrací zpátky do oběhu.

robot-patricca1
kavovar

Opravování stále těch stejných vad u tisíců přístrojů, které nemají na svědomí zákazníci, ale nízká kvalita komponentů, je značně frustrující. Hlavně ve chvíli, kdy víte, kolik času a peněz ušetříte se spotřebiči, které fungují správně a můžete se na ně spolehnout klidně i dekádu od nákupu.

Patrik se proto rozhodl poučit z chyb konkurence a vytvořit vlastní spotřebiče, u kterých si pohlídal, že splní vysoké standardy.

Patricca staví na pevných základech

Na začátku stál především plán poučit se z chyb konkurence a vyzkoušet kuchyňské výrobky, z kterých naopak můžeme čerpat inspiraci.

Patrik spojil studování trhu s hledáním ideálního designu, který je elegantní, minimalistický a hodí se do každé kuchyně, ať už ji mají zákazníci vytvořenou v jakémkoli stylu.

Ve chvíli, kdy spotřebiče získávaly přesnější kontury, našla se továrna a vše se testovalo, abychom každého kuchyňského pomocníka vyladili do posledního šroubku.

jokl

forbes

robot-patricca2

Česká cenově dostupná značka s baťovskou tradicí

Výsledkem vývoje, návrhů z našeho rodného Zlína a neustálého testování jsou spotřebiče Patricca, které stojí na třech pilířích:

  • nadčasový design
  • vysoká kvalita
  • udržitelnost

Horkovzdušné fritézy, multifunkční hrnce, kuchyňské roboty a kávovary - to vše podloženo prodlouženou 3 letou zárukou a dostupností náhradních dílů až 10 let od nákupu.

Věřím, že na začátku každé inovace stojí dobrá myšlenka. Jsem rád, že to v našem případě nezůstalo jen u myšlenky a podařilo se nám vytvořit luxusní a zároveň dostupné české elektrospotřebiče, které vám v kuchyni ušetří práci a jednoduše si je zamilujete.

Patrik Jokl, zakladatel Patricca