🥳 AKCE 👨‍🍳 Horkovzdušná fritéza Maxfrita v hodnotě 1 999 Kč ZDARMA k nákupu kuchyňského robota Premiant

Multifunkční hrnce - Patricca

Načasujte si přípravu jídla přesně podle toho, jak potřebujete. S multifunknčním hrncem získáte 3 pomocníky v jednom, kteří vám ušetří čas strávený v kuchyni. Hrnce Patricca jsme vytvářeli přesně podle potřeb našich zákazníků, kteří chtějí za málo peněz hodně kuchařské muziky. Za cenu jednoho pomocníka tak získáte tlakový hrnec, pomalý hrnec a horkovzdušnou fritézu.

Potřebujete urychlit vaření oběda a zároveň chcete snížit spotřebu elektřiny? V tom vám pomůže tlakový hrnec, ve kterém uvaříte vše od masa, vývarů, zeleniny až po rizoto nebo oblíbené omáčky. Efektivního využití elektrické energie využívá také pomalý hrnec, ve kterém při nízkých teplotách uvaříte vše, co potřebujete.

Nemusíte stát u sporáku, ale jen nachystáte časovač a požadovanou teplotu. Oba způsoby vaření navíc zachovávají důležité živiny v pokrmech. Ke zdravému smažení pak využijete horkovzdušnou fritézu, se kterou vykouzlíte křupavé hranolky, křidélka a další dobroty s využitím minima tuku.

multifunkční hrnce do kuchyně
1 položek celkem

Cena

37993800
137993800

Značky

Kuchyňský spotřebič

Objem

Položek k zobrazení: 1
Multifunkční elektrický hrnec Patricca Tripot  + Prodloužená záruka
ZDARMAZDARMA
3 799 Kč

Šetřete místo, čas i peníze. Nepotřebujete horkovzdušnou fritézu, pomalý ani tlakový hrnec – tohle všechno zvládne multifunkční Patricca Tripot. A ještě spotřebujete o 80 % méně energie než při klasickém vaření. 

  • Multifunkční 3v1: horkovzdušná fritéza, tlakový a pomalý hrnec
  • Ovládání: české menu a přehledný LCD displej
  • Objem vnitřní nádoby: 5,6 l
  • Počet programů: 30 + nespočet vlastních
  • Bezpečnost a kvalita: GS certifikát
  • Automatická kontrola teploty
  • Bohaté příslušenství
MHF-1

Multifunkční elektrické hrnce- Patricca

Ať už si vyberete tlakový hrnec nebo horkovzdušnou fritézu za kvalitou našich spotřebičů si stojíme, proto nabízíme 100 dní na vrácení zboží a prodlouženou záruku na 3 roky. S kuchyňskými spotřebiči Patricca je každý šéfkuchař! Přečtěte si náš příběh a zamilujte do udržitelných spotřebičů ze Zlína.