🥳 AKCE 👨‍🍳 Horkovzdušná fritéza Maxfrita v hodnotě 1 999 Kč ZDARMA k nákupu kuchyňského robota Premiant Do konce akce zbývá:

Servis a podpora

Všechny elektrospotřebiče Patricca vyrábíme tak, aby spolehlivě fungovaly co nejdéle a s co nejmenší poruchovostí. I přes veškerou naši i vaši péči však k poruše může dojít. Pak přichází na řadu náš zkušený servisní tým, který se o váš spotřebič postará, aby byl zase jako nový.

patricca-servis

3 roky záruka na produktyZa jejich kvalitou
si stojíme.
10 let záruka na motorKuchyňský robot vydrží
a vždy se vyplatí.
100 dní na vrácení zbožíNení spotřebič podle vašeho gusta?
Pošlete ho zpět.

Na servis Patricca se můžete spolehnout

  • Vývoj a testování produktů probíhá v naší režii a máme na něj svůj vlastní tým, který řeší i případné opravy elektrospotřebičů. Jakmile nám pošlete u nás zakoupený výrobek k opravě, postaráme se o něj přímo u nás ve zlínském servisním středisku.
  • Veškeré opravy probíhají velmi rychle díky vlastnímu servisnímu týmu. Nemusíte se tak bát, že byste byli dlouhé týdny nebo dokonce i měsíce bez vašeho kuchyňského pomocníka. Standardně opravy vyřešíme do 7 pracovních dnů.
  • Náhradní díly k našim produktům máme u nás na skladě. Nestane se tak, že bychom dobu opravy protáhli kvůli chybějícím dílům.
  • Všechny naše výrobky jsou opravitelné. V případě časově a finančně náročné opravy však zákazníkům nabízíme výměnu za nový kus. Stejně tak k této výměně dochází u objevení vady ihned po zakoupení.
  • Poškodili jste špatnou manipulací pouze část výrobku, která se dá lehce nahradit a není potřeba ji opravovat? Podívejte se do naší nabídky příslušenství, kde si vše objednáte z pohodlí domova
servis-patricca
Česká značka Česká značka Nakupujte přímo od výrobce,
najdete nás ve Zlíně.
Kvalita s polehlivost Kvalita a spolehlivost Nejčastější problémy spotřebičů
eliminujeme už při výrobě.
Vlastní servis Vlastní servis Jednoduše opravitelné spotřebiče.
s dlouho dostupnými náhradními díly.

Prodloužená záruka i možnost vrácení

Na veškeré kuchyňské pomocníky Patricca získáte prodlouženou záruku 3 roky a na motor u kuchyňských robotů prodlužujeme záruku dokonce na 10 let. Pokud v této době u spotřebiče objevíte závadu, ozvěte se nám. V případě reklamací se snažíme vždy maximálně vyhovět zákazníkům. Samozřejmě se při jejich vyřizování řídíme reklamačními podmínkami, které spadají pod občanský zákoník.

Možnost využití servisu nekončí ani po uběhnutí tří let záruky. Našim zákazníkům nabízíme pozáruční servis, díky kterému vyřešíte drobné i větší poruchy a můžete si užívat pomoc kuchyňských spotřebičů dlouhé roky po zakoupení.

Pořídili jste spotřebič jako dárek, kterým jste se však netrefili do vkusu obdarovaného? Nebo jste si nákup rozmysleli a chtěli byste objednaný produkt vrátit? Víme, že i k takovým situacím dochází a nechceme, aby vám se vám doma prášilo na kuchyňského pomocníka, kterého naplno nevyužijete. Proto můžete zdarma nepoužité produkty vrátit až do 100 dnů od nákupu.

patricca-spotrebice