Příprava kávy

Dopřejte si v pohodlí domova stejně dobré kafe jako z vaší oblíbené kavárny. Nemusíte být baristou, abyste si i doma připravili výbornou kávu. S pákovým kávovarem a elektrickým mlýnkem na ta nejčerstvější kávová zrna to zvládnete hravě sami.

Kávovar Patricca jsme navrhovali v naší zlínské dílně tak, aby se vám s ním snadno manipulovalo a pomocí jednoho stroje jste si uvařili všechny vaše oblíbené druhy káv. Kromě klasického espressa si připravíte také cappuccino, lungo, latté nebo latté macchiato. A kdyby vám nestačila klasická káva, můžete časem vyzkoušet i zdobení napěněným mlékem v podobě latte art.

1 položek celkem

Cena

23992400
123992400

Značky

Barva

Kuchyňský spotřebič

Tlak

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Kávomlýnek Patricca Cofeo
2 399 Kč

Chuti čerstvě namleté kávy se nic nevyrovná. S jednoduchým elektrickým mlýnkem Patricca Cofeo si ji umelete během chvilky díky tělu z nerezové oceli a odnímatelným mlecím kamenům. Jejich výhodou je především dlouhá životnost a káva se při mletí tolik nezahřívá, což jí neubírá na chuti.

  • Až 31 intenzit hrubosti mletí
  • Možnost mletí: 1-10 šálků
  • Kónické mlecí kameny
  • Podsvícený LED displej
  • Nerezová ocel
  • Možnost namletí turecké kávy
ESM-1000

Děláte si rádi kávu?

Ať už si vyberete pákový kávovar nebo mlýnek na kávu za kvalitou našich spotřebičů si stojíme, proto nabízíme 100 dní na vrácení zboží a prodlouženou záruku na 3 roky. S kuchyňskými spotřebiči Patricca je každý šéfkuchař! Přečtěte si náš příběh a zamilujte do udržitelných spotřebičů ze Zlína.