Horkovzdušné fritézy - Patricca

Máte rádi smažená jídla, ale zároveň se chcete stravovat zdravěji? Nemusíte se vzdát vašich oblíbených hranolků, kuřecích křidélek ani dalších smažených dobrot. V horkovzdušné fritéze totiž vše připravíte zdravě s minimem tuku. Stejně tak si fritéza poradí se zdravým pečením a grilováním.

Usmažte, upečte nebo ugrilujte si křupavá a chutná jídla s horkovzdušnými fritézami Patricca. Ve většině případů nemusíte zkoumat, jak dlouho a na kolik stupňů různé typy jídel připravovat. Programy pro různé pokrmy vám pomůžou se správným nastavením. Díky praktickým velikostem si navíc snadno poradí s obědem nebo večeří pro početné rodiny. Vyberte si model, který sedne přesně do vaší kuchyně a splní všechna vaše očekávání.

1 položek celkem

Cena

29993000
129993000

Značky

Displej

Kapacita

Kuchyňský spotřebič

Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Multifunkční horkovzdušná fritéza
2 999 Kč

Využijte všech výhod fritézy, akorát zdravě s minimálním množstvím tuku. Díky tomu si veškeré potraviny zachovají celou řadu cenných látek a výsledné jídlo je zdravější a chutnější. Fritéza má navíc praktickou velikost a snadno tak připravíte oběd až pro šestičlennou rodinu.

  • 3v1: fritování, pečení i sušení
  • 7 předvolených programů
  • Automatické míchání s možností vypnutí
  • 7l kapacita
  • Dotykový LED displej
  • Nepřilnavý povrch
HFP-7

Nejlepší horkovzdušné fritézy - Patricca

Ať už si vyberete tlakový hrnec nebo kuchyňského robota za kvalitou našich spotřebičů si stojíme, proto nabízíme 100 dní na vrácení zboží a prodlouženou záruku na 3 roky. S kuchyňskými spotřebiči Patricca je každý šéfkuchař! Přečtěte si náš příběh a zamilujte do udržitelných spotřebičů ze Zlína.