Multifunkční hrnce - Patricca

Načasujte si přípravu jídla přesně podle toho, jak potřebujete. S multifunknčním hrncem získáte 3 pomocníky v jednom, kteří vám ušetří čas strávený v kuchyni. Hrnce Patricca jsme vytvářeli přesně podle potřeb našich zákazníků, kteří chtějí za málo peněz hodně kuchařské muziky. Za cenu jednoho pomocníka tak získáte tlakový hrnec, pomalý hrnec a horkovzdušnou fritézu.

Potřebujete urychlit vaření oběda a zároveň chcete snížit spotřebu elektřiny? V tom vám pomůže tlakový hrnec, ve kterém uvaříte vše od masa, vývarů, zeleniny až po rizoto nebo oblíbené omáčky. Efektivního využití elektrické energie využívá také pomalý hrnec, ve kterém při nízkých teplotách uvaříte vše, co potřebujete. Nemusíte stát u sporáku, ale jen nachystáte časovač a požadovanou teplotu. Oba způsoby vaření navíc zachovávají důležité živiny v pokrmech. Ke zdravému smažení pak využijete horkovzdušnou fritézu, se kterou vykouzlíte křupavé hranolky, křidélka a další dobroty s využitím minima tuku.

1 položek celkem

Cena

37993800
137993800

Značky

Kuchyňský spotřebič

Objem

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Multifunkční elektrický hrnec Patricca Tripot
3 799 Kč

Patricca Tripot vám nezabere hromadu místa v kuchyni, ale přesto nabídne tři různé typy vaření a smažení v jednom. Funguje totiž jako horkovzdušná fritéza, tlakový hrnec a zároveň i pomalý hrnec. Nejen, že získáte možnost využít tří různých příprav jídel, ale také ušetříte až 80 % energie oproti klasickému vaření.

  • Multifunkční: Horkovzdušná fritéza, tlakový hrnec, pomalé vaření
  • Vnitřní nerezová nádoba
  • Automatická kontrola teploty
  • Velký a přehledný LCD displej s podsvícením
  • Bohaté příslušenství
  • České menu
MHF-1

Multifunkční elektrické hrnce- Patricca

Ať už si vyberete tlakový hrnec nebo horkovzdušnou fritézu za kvalitou našich spotřebičů si stojíme, proto nabízíme 100 dní na vrácení zboží a prodlouženou záruku na 3 roky. S kuchyňskými spotřebiči Patricca je každý šéfkuchař! Přečtěte si náš příběh a zamilujte do udržitelných spotřebičů ze Zlína.