🥳 AKCE 👨‍🍳 Horkovzdušná fritéza Maxfrita v hodnotě 1 999 Kč ZDARMA k nákupu kuchyňského robota Premiant

Doprava a platba

Doprava

Doprava Cena (objednávka do 2 500 Kč) Cena (objednávka nad 2 500 Kč)
Česká pošta - Balík Do ruky 149 Kč 149 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu 139 Kč 139 Kč
GLS - Na adresu
109 Kč Zdarma
GLS - Na výdejní místo 69 Kč Zdarma
Osobní odběr (Zlín) Zdarma Zdarma

 

GLS
Prvotřídní kvalita balíkových a expresních služeb v České republice. GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v ČR a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu. Blesková rychlost doručení v ČR do 24 hodin, v zahraničí od 48 hodin. S ohledem na životní prostředí balíky doručují ekologicky díky programu ThinkGreen. Tato přepravní služba nabízí 2 možnosti doručení a to jak na adresu, tak i na výdejní místo které si sami zvolíte. K dispozici je více než 1000 výdejních míst po celé České republice.

Balík na adresu: Jestliže balík nelze doručit na uvedenou doručovací adresu, doručující řidič zanechá oznámení o zásilce. Oznámení je vhozeno do poštovní schránky, v případě její nedostupnosti je vylepeno na vstupní dveře. Oznámení obsahuje číslo balíku, informace o důvodu nedoručení, místo uložení a kontakt na GLS. Balík, který není možno uložit v ParcelShopu nebo u souseda, je přepraven zpět do regionálního depa a GLS v dalších pracovních dnech provede druhý, případně třetí pokus o doručení.

Balík na výdejní místo: K dispozici více než 1000 výdejních míst po celé České republice. Všechny Parcel Shopy mají dlouhou otevírací dobu i v odpoledních hodinách. Balík je možné vyzvednout po dobu pěti pracovních dní kdykoliv během otevíracích hodin zvoleného Parcel Shopu. K výdejí balíku je nutné předložit PIN kód, který příjemce obdrží SMS nebo e-mailem. Pokud příjemce nestačí balík během pěti pracovních dnů vyzvednout, může si požádat o prodloužení úložní doby o další tři pracovní dny na telefonním čísle 567 771 111 . 

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách GLS: https://gls-group.com/CZ/en/parcel-tracking 

 

Česká pošta
V tuzemsku patří Česká pošta stále k nejčastějším způsobům přepravy. Pošta vlastní velice rozsáhlou síť poboček. Akceptuje dobírky i platby předem a její služby jsou poměrně rychlé. Nabízí jak možnost převzetí „Balík do ruky“ tak i „Balík na poštu“. Proto můžete zboží od pošťáka převzít přímo na Vámi zvolené adrese a nebo si zásilku můžete nechat uložit na Vámi vybrané poště.

Balík na poštu: Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 30 kg na kteroukoli pobočku České pošty na území České republiky.

Balík do ruky: Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 50 kg přímo na Vaši adresu. Zboží je doručováno pouze na území České republiky.

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách České pošty:https://www.postaonline.cz/trace

 

Osobní odběr
Zboží si můžete vyzvednout také osobně u nás. Jakmile zboží připravíme, tak Vás budeme obratem kontaktovat emailem o možnosti vyzvednutí. V emailu naleznete všechny pokyny k vyzvednutí Vámi objednaného zboží. Zboží vydáváme i na možnost platby na místě. Adresa pro vyzvednutí je Rybníky IV 326, 760 01 Zlín.

 

Platba

Platba Cena
Global Payments (platba kartou) Zdarma
Bankovní převod Zdarma
V hotovosti (pro osobní odběr) Zdarma
Dobírka (ostatní metody dopravy) 49 Kč

Veškeré způsoby úhrady, lze vybrat před výběrem dopravy. Všechny způsoby platby jsou zahrnuty v ceně dopravy.

  • předplatba / bankovní převod - při výběru této možnosti obdržíte zálohový list se všemi údaji k platbě. Zboží budeme expedovat po obdržení platby na bankovní účet.
  • dobírka - objednané zboží Vám zašleme poštou a při převzetí toto zboží uhradíte v hotovosti.
  • osobní odběr - platí v hotovosti při osobním odběru.
  • platební karta - při dokočení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde zadáte údaje své karty a snadno zaplatíte